Alışveriş sepetiniz boş!

Arsenal, Aoba Meiyan görüşmelerine maruz kaldı!

İngiliz Daily Mirror, İngiliz Premier Ligi Arsenal'in Aubameyangan ve Dortmund bölgesinin transferini görüştüğünü doğruladı. Silahlı adamlar Ocak ayında Sanchez'in halefi olması için bu fengba'yı imzalamayı umuyorlardı, ancak daha fazla özel olarak 60 milyon lira fiyat istiyorlardı. Arsenal fiyatı düşürmek için birbirlerini umut ediyor, pazarlık devam ediyor!
 
Pazartesi günü, İngiliz medyası Daily Mirror, Ocak ayında Arsenal'in transfer operasyonunun temel bir kararını verdi; İngiliz medyası, Sanchez'in kaybetmesinin ardından silahlı kişilerin panik halinde satın almalarını istediğini belirledi. Arsene Wenger'in hedef aldığı üç adam, Bordeaux Malcolm, Manchester Mkhitaryan Birleşik (ayrıca Mareşal olarak bilinir) ve Aubortyang of Dortmund.
 
Arsenal şu ​​anda Bordo Malcolm'u imzaladı ve Arsene Wenger'in ikinci işareti özel Aotouyameyang'ın nesnesi. Arsenal şu ​​anda imzalamaların sorumlusu Sven - Milin Tate, sonra Dortmund'un baş takibi olarak görev yapıyordu, o çok anlayışlı olan Aubameyang'ın gücü için. Arsenal'in bu ay Aubameyang'ın imzalamasını umduğu bildirildi.
 
İstatistiklere göre Aubameyang çok verimli bir atıcı, 2011-12 sezonundan bu yana 180 kulüple gol attı, bu sezon 23 kez Dort adına oynadı, 21 gol attı, Çok etkili.
 
İngiliz medyası, Aubameyang'ın genel olarak itibarının disiplin meseleleri nedeniyle cezalandırılmasına rağmen, Milintater'ın Wenger'e çok sayıda rapor sunduğunu vurguladı. Bu da Arsenal firmasının Aobayme Young'u tanıtmak istediğini gösterdi. Dortmund ayrıca şimdi Gabon'un forvetini satmayı planlıyor, iki taraf müzakereleri başlatmış durumda ancak oyuncuların transfer ücretinde 60 milyon liralık almak istiyorlar, Arsenal bu işlemi etkileyebilecek bazı pahalı olduğunu düşünüyor.
 
Makalenin sonunda, İngiliz medya hakimi, bir kere Aubameyang katıldığında, Gabon forvet, Rakazat'ın durumunu tehdit edebilir. Şu an Fransızlar tatmin edici bir durumda değiller ve Wenger gerçekten de Aubameyang'ın gerekliliğini imzalamıştı.