Alışveriş sepetiniz boş!

Şampiyonlar Ligi'nde Ajax Stun Juventus

Arsenal taraftarları, Ajax'ın Juventus'un 1997'den bu yana ilk Şampiyonlar Ligi yarı finaline çıkmasını sağladıktan sonra, Marc Overmars'ın teknik direktör olarak geri dönmesini talep ediyor.
 
 Cristiano Ronaldo’nun 28. dakikadaki mermi başlığı, Serie A’yı çeyrek final kravatlarının kontrolünde ağırlaştırdı, ancak Ajax’ın önceki turda Real Madrid’i seçen, yargılanmadan ve Donny van de Beek’in yarısından önce eşitlenmiş üstün yetenekli genç tarafı
 
Ajax ikinci döneme egemen oldu ve son dörtte Tottenham ya da Manchester City ile karşılaşacakları bir yer edinen Matthijs de Ligt ile hak etti.
 
Overmars şu anda Ajax'ta futbolun direktörüdür ve Barcelona'ya bağlı Frenkie de Jong'un beğenilerini içeren ve Arsenal transfer hedefi David Neres'i bildiren önceden bilinçli bir tarafın kurulmasında büyük rol oynamıştır.
 
Eski Arsenal çift galibi, Şubat ayında kulübün işe alım başkanı Sven Mislintat'ın aniden çıkışını takiben benzer bir kapasitede Kuzey Londra'ya dönüşle bağlandı ve Gooners, bu yaz transfer stratejilerini denetlemek için mükemmel bir aday olduğuna kesinlikle inanıyor.