Alışveriş sepetiniz boş!

Zinedine Zidane, Manchester United bağlantısının koçluk dönüş pl

Zinedine Zidane, Manchester United ile bağlantı kurmaya devam edeceği için tekrar bir daha koçluk yapacağını doğruladı. Fransız Dünya Kupası şampiyonu, ilk üst düzey koçluk yarışında, Real Madrid'e ardı ardına Şampiyonlar Ligi üçlüsüne yön veren olağanüstü bir büyünün tadını çıkardı.
 
Pilleri yeniden şarj etmek istediği için Liverpool karşısında üçüncü Avrupalı ​​zaferden sonra ayrıldı. Manchester United hiyerarşisi ile sezonun fırtınalı bir başlangıcı olan ve kafa kafaya giden Jose Mourinho, raporlar Kırmızı Şeytanların Portekizli Zidane ile değiştirilmeye hazırlandığını iddia etti.
 
Ve şimdi alevleri yaktı ve yakında dokunuşa geri döneceğini itiraf etti. TVE'ye şunları söyledi: “Kesinlikle kısa süre sonra tekrar koçluk yapacağım çünkü düşmeyi sevdiğim şey ve tüm hayatımı yaptım.” United'ın menajeri olarak atandığında dört dünya klasmanında oyuncuları imzalamayı planladığı iddia edildi. Tüm istek listesinde Toni Kroos, James Rodriguez, Thiago Alcantara ve Edinson Cavani ile birlikte.
 
Ayrıca, Manchester United’ın yıldız oyuncusu Paul Pogba’nın vatandaşı altında oynamaya kararlı olduğu düşünülüyordu ve Zidane'nin atanması, 25 yıl boyunca mevcut müdürle yaptığı kamuya açıklanmasından sonra kesinlikle popüler olacaktı. Bununla birlikte, Mourinho'nun işine sarılmaya kararlı olduğu ve Birleşik hiyerarşinin durumu düzeltmek için ona zaman vermeye istekli olduğu düşünülmektedir.