Alışveriş sepetiniz boş!

İade politikasi

İade, çevrimiçi alışverişin en zor kısmı, bu yüzden bunu kolaylaştıralım:


- Tüm ürünler UPS veya sigortalı posta yoluyla bize geri gönderilmeli ve bir takip numarası verilmelidir. Posta içinde kaybolan iade / değişim / kusurlu siparişlerden sorumlu değiliz.

- İade edilen tüm ürünler ek kutu içine yerleştirilmelidir. Ayakkabı kutusu mukavvası birden çok transit geçemiyor ve bantlanmış, üzerinde yazılı olan kutular, üzerinde doğrudan iade etiketi var, bir stok ücreti karşılığı olacak.

- Formalar siparişe göre düzenlenir ve değiştirilemez veya değiştirilemez.

Değişime / İadeye Bakmak: Bir değişimin yapılmasını sağlayabilmemiz için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz önerilir: faxianwola@gmail.com
- Anlıyoruz, bazen boyutlandırma veya uyum sadece doğru değildir. Yeni ürünler, orijinal hallerinde olan, yıpranma belirtisi göstermedikleri takdirde, satın aldıktan sonraki 30 gün içinde orijinal ödeme yönteminin değiştirilmesi veya iadesi için iade edilebilir.

- KULLANILIRSA, ürün değiştirilemez. Buna şaşmamak mümkün değil, bu nedenle eğer bir çift ayakkabı sipariş ettiyseniz, onları kapalı alanlarda iç mekanlarda deneyin. Çim, çim, dış mekan yüzeyinde herhangi bir aşınma ve yıpranma belirtisi bulunan ayakkabılar geri dönmek için kabul edilmeyecektir ve kendi masraflarınızla size geri gönderilecektir. Buna, size postaladığımızda ürünün sahip olmadığı herhangi bir ayak kokusu, kolonya veya başka bir koku (sigara, hayvan, vb.) Dahildir!