Alışveriş sepetiniz boş!

Headlines

İngiliz futbol kulübü Arsenal Uruguaylı oyuncu Lucas Torreiro'yu kendi türüne taşıdı. Dördüncü düz yıl boyunca, Londra kulübü, 22 yaşındaki federal oyuncunun son iki yılını oynadığı Cenova'dan Sampdoria'nın iddia ettiği gibi 30 milyon avroya mal oldu.   Torreira, Rusya'daki Dünya Kupası'ndaki tüm maçları oynadı ve daha önce bir süre izlediği Arsenal antrenörü tarafından çok etkilendi.   "Lucas, Avrupa futbolunda çok fazla tecr..
Alman kalecisi Marc-André ter Stegen ile Barcelona, ​​AS Roma 4-1 (1-0) aleyhinde çeyrek final birinci bacağını kazandı ve böylece 2015'ten beri ilk kez Salı günü iyi kartlara dönüş yaptı dört toplama turu. Kıdemli Daniele De Rossi (38. dakika) ve Konstantinos Manolas (56) ile Piqué (59) ve Luis Suárez'in (87.) kendi hedefleri, dört kez kazanılan galibiyetini tamamladı. Eski Wolfsburg oyuncusu Edin Dzeko (80.) İtalyanların golünü attı.   Superstar Li..
İngiliz Daily Mirror, İngiliz Premier Ligi Arsenal'in Aubameyangan ve Dortmund bölgesinin transferini görüştüğünü doğruladı. Silahlı adamlar Ocak ayında Sanchez'in halefi olması için bu fengba'yı imzalamayı umuyorlardı, ancak daha fazla özel olarak 60 milyon lira fiyat istiyorlardı. Arsenal fiyatı düşürmek için birbirlerini umut ediyor, pazarlık devam ediyor!   Pazartesi günü, İngiliz medyası Daily Mirror, Ocak ayında Arsenal'in transfer operasyonu..
Ünlü Ajan La Iola, Paris'te Vitati'nin geleceği hakkında konuşurken, Nemal'ın yüksek değerinden bahsetti, görüşünde bu makul bir fiyat olduğunu söyledi; Raiola, İtalyan enternasyonalinin PSG.   La Iola, yaz aylarında Paris'e katıldığında transfer ücretinin 2.22 milyon euroya ulaştığına değinerek, "Bu transfer pazarının özel bir şey olmadığını düşünüyorum, herkesin Neva'nın 225 milyon avrodan bahsettiğini düşünüyorsun, ama düşünüyors..
Everton, Perşembe günü Avrupa Ligi'nde Hajduk Split'e karşı oynanan ikinci maçta Hırvatistan'a gidecek olursa, taraftarları kulüp renkleri giymemeleri konusunda uyarmıştı.   Kalabalıkta yaşanan sorun, Goodison Park'taki play-off'ların ilk ayağını gölgeledi ve 33. dakikaya kadar oyunun askıya alınmasına neden oldu ve Uefa her iki kulübe karşı disiplin kovuşturması başlattı.   Bölücü polis, anti-sosyal davranışların "sağlam bir şeki..