Alışveriş sepetiniz boş!

nun Şampiyonlar Ligi 'nin geliştirilmesini istediği gibi ekibi e

Alman Enternasyonal dünya standartlarında süperstarlarla oynamakta ısrar ediyor, özellikle Avrupa'da kendi sorunlarını çözse bile onur duyuyor
Paris Saint-Germain orta saha oyuncusu Julian Draxler, kulübün önümüzdeki sezon Avrupa’da daha iyisini yapması gerektiğini söylerken, takımdaki ‘ego’lardan bazılarının takım için zor olduğunu itiraf ediyor.
 
PSG, 2011 yılında Qatar Sports Investments tarafından devralınmasından bu yana Fransız ligine egemen oldu ve altı Ligue 1 unvanını içeren 21 iç saha ödülünü kazandı.
 
Bununla birlikte, Şampiyonlar Ligi'nin çeyrek finallerini geçememekle ucuz forma Paris Saint-Germain, bu başarıyı Avrupa sahnesinde eşleştirmek için sürekli mücadele ettiler.
 
Geçtiğimiz sezon Thomas Tuchel’in tarafı Manchester United ile olan son sekiz çatışmasının ilk ayağından sonra 2-0 öne geçti, ancak Parc des Princes’te geri dönüş oyununda deplasman hedeflerinde 3 - 1 mağlup oldu.
 
Kulüpte eleştirilen eleştirilerden biri, Neymar, Edinson Cavani ve Kylian Mbappe gibi yetenekli bireylerle dolu bir ekip kurmaları, ancak her zaman tutarlı bir ekiple sonuçlanmamasıdır.
 
Kulübün ayrılmak istediğini ve davranışını sorguladığını sık sık görmüş olduğunu söyleyen dünya rekoru imzalama Neymar ile ilgili mevcut durum bunun bir örneğidir.
 
Draxler, soyunma odasında bu kadar çok egoya sahip olmanın kendi sorunları olduğunu kabul eder, ancak varlıklarını olumlu gördüklerinde ısrar eder.
 
Draxler AFP'ye verdiği demeçte, "Hepsi olağanüstü oyuncular, bu seviyedeki dünya oyuncularını bulmak zor." Dedi.
 
"Ama elbette kendi zihinleri, kendi kafaları, futbolu yaşıyorlar, her oyuna puan vermek istiyorlar, bu yüzden egoları var.
 
“Öyleyse bazen tüm takım için kolay değil, ancak bu oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz kadar şanslıysanız, her gün sadece bir zevk.”
 
Draxler, Ocak 2017'de Wolfsburg'dan 36 milyon Avro (33 milyon Avro / 40 milyon Avro) katıldığından beri Fransa başkentindeki kendi zamanını da yansıtıyor.
 
Almanya uluslararası Tuchel'in tarafının Fransız maçında kazandığı başarıdan memnun, ancak Avrupa'da daha da ilerlemenin bu sezon amaç olması gerektiğine inanıyor.
 
“Geldiğimden bu yana iki buçuk yıl geçti ve bir çok (yerel) ünvan kazandım, bu yüzden mutluyum” dedi.
 
“Daha önce olduğumdan daha iyi bir oyuncu oldum, bu yüzden olumlu, ancak olumsuz olan Şampiyonlar Ligi'nde elde ettiğimiz şey.
 
"Şampiyonlar Ligi'nde fazla ileri gitmedik ve imza attığım hedeflerden biriydi."
 
“Çok acıtıyor, hala yaşamadığımız için acıtıyor (Manchester United'a karşı).”