Alışveriş sepetiniz boş!

Şartlar ve koşullar

Lütfen bu hüküm ve koşulları dikkatli bir şekilde okuyun, çünkü bu web sitesine erişerek, bu şart ve koşullara uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartları kabul etmiyorsanız, bu web sitesine girmemelisiniz veya kullanmamalısınız.

    
YÖNETİM ŞARTLARI VE KOŞULLARI

    
Bu hüküm ve şartlar, tarafların nihai ve eksiksiz bir mutabakatını temsil eder ve burada belirtilen hükümleri değiştiren veya değiştiren herhangi bir şart veya koşul, yazılı olarak yapılmadığı sürece ve bir yetkili ya da yetkili bir kişi tarafından imzalanmadıkça Şirketimizi bağlar. Şirketimiz. Bu şartlardan herhangi birinde değişiklik yapılmazsa, Alıcıların satın alma siparişini, gönderim talebini veya buradaki şartlara ek veya çelişen basılı şartları ve koşulları içeren benzer formları aldıktan sonra Şirketimiz tarafından mal sevkiyatı yapılmak suretiyle değiştirilemez. Yetkili bir mahkeme tarafından geçersiz ilan edilen herhangi bir terim, madde ya da hüküm, bu beyan ya da tutma, burada yer alan diğer herhangi bir terimin, maddenin veya hükmün geçerliliğini etkilemez.
    
SİPARİŞLERİN KABUL EDİLMESİ

    
Belirli bir süre için yazılı olarak belirlenmedikçe, tüm siparişler Yetkili Şirketimiz personelince yazılı fiyat doğrulamasına tabidir. Malların yazılı fiyat doğrulaması yapılmadan gönderilmesi, siparişteki fiyatın kabul edilmesine neden olmaz.
    
DEĞİŞİKLİK

    
Firmamız, önceden bildirimde bulunmaksızın, benzer türde, kalitede ve işlevdeki alternatif bir ürünün yerini alması hakkını saklı tutar. Alıcı bir ikameyi kabul etmezse Alıcı, teklif alıntı yapması, alıntı yapılması durumunda veya alıntı yapılmadığı takdirde alıcının teklif vermesine izin vermeyeceğini özellikle beyan etmelidir. Şirketimiz
    
FİYAT

    
Alınan fiyatlar, herhangi bir nakliye masrafı da dahil olmak üzere, bir yetkili veya bir başka yetkili personel tarafından verilen veya doğrulanan yazılı bir teklif veya yazılı satış kabulüne istinaden belirli bir süre için firma olarak belirlenmedikçe 10 gün geçerlidir. Belirli bir süre için firma olarak belirlenen fiyat, firmamız tarafından iptali yazılı ise ve Şirketimizin fiyatının yazılı olarak kabulünü almadan önce Alıcıya gönderilir. kargo noktası. Firmamız, teklif edilen fiyatların altında olduğu satış fiyatları hükümet düzenlemeleri uyarınca oluşturulduğunda sipariş iptal etme hakkını saklı tutar.
    
ULAŞIM

    
Aksi belirtilmediği sürece, Şirketimiz taşıyıcıyı belirlemek ve yönlendirmek için kararını kullanacaktır. Her iki durumda da, Şirketimiz, seçiminden kaynaklanan herhangi bir gecikme veya aşırı ulaşım masrafından sorumlu değildir.
    
PAKETLEME

    
Aksi belirtilmedikçe, Şirketimiz, seçilen taşıma yöntemi için yalnızca asgari ambalaj standartlarına uyacaktır. Alıcı tarafından talep edilen tüm özel ambalaj, yükleme veya destek malzemelerinin bedeli Alıcı tarafından ödenir. Alıcının özel ekipmanı için tüm paketleme ve sevkıyat bedeli Alıcı tarafından ödenir.